DÜNYA

Katy Perry'nin klibine müslümanlardan tepki

29 yaşındaki ABD'li ünlü şarkıcı Katy Perry'nin son şarkısı Dark Horse'a çektiği klip Müslümanlar tarafından büyük tepki topladı.

Katy Perry'nin klibine müslümanlardan tepki

27 Şubat 2014 16:31
-A

+A

Amerika'nın en çok sevilen ve en çok dinlenen şarkıcılarından biri olan Katy Perry'nin başı yeni şarkısı Dark Horse'a çektiği klibi ile belada. Müslüman bir youtube kullanıcısı tarafından farkedilen detay sonrası 
imza kampanyası başlatıldı.

Yeni klibi Dark Horse'da eski bir mısır prensesini canlandıran Katy Perry, klipte üzerinde Arapça olarak Allah yazılı kolyesi olan bir adamı kolyesi ile kuma çeviriyor.

İngiltere'de Bradford şehrinde oturan ve Müslüman olan Shazad Iqbal isimli bir kişi, yazdığı dilekçede klibin İslam'a ve Müslümanlar'a hakaret niteliğinde olduğunu savundu. Kısa sürede 40 bin Müslüman bu kampanyaya destek oldu. 

Tepkiler sonrası konuşan firma bunun hakaret olmadığını; özellikle Avusturalya, Suudi Arabistan ve Bangladeş'ten gelen tepkileri nasıl karşılayacaklarını bilemediklerini açıkladı.
 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
gökçe nur çakal 27 Ağustos 2014 12:07

E ne yapsin o hristiyan

Cevapla
ada gökçelen 25 Temmuz 2014 11:43

olabilir zaten bu kadın iluminatiii

Cevapla
hazal dayı 3 Mayıs 2014 13:29

ıyyyyy

Cevapla
bektaş onur mercan 4 Mart 2014 19:13

bence katy perry bilerek yapmamıştır olayıda bu kadar büyütmeyin ama katy perrynin yaptığı şeyde kötü ama olsun hayranıyım. <3 <3 <3

Cevapla
HAVA DURUMU

ARŞİV

Günlük Gazeteler

Oku